Kim jesteśmy?

Velez Group

Jesteśmy firmą, która cechuje się bardzo dynamicznym rozwojem. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów o dużej różnorodności, między innymi butów oraz akcesoriów obuwniczych. Co wyróżnia nas wśród konkurencji? Przede wszystkim doświadczenie, silna, zgrana i wykwalifikowana kadra, a także wysoka jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Obecnie zajmujemy się sprzedażą na terenie Polski, Słowacji, Czech oraz Węgier.

Nasze relacje z Klientami
są opierane o filozofię Win Win

Jak działamy?

Velez Group obsługuje ponad 500 klientów

W Velez Group posiadamy wyspecjalizowaną kadrę i handlowców, a także dysponujemy stanami magazynowymi. Nasza wielobranżowa hurtownia do tej pory wyspecjalizowała się w realizacji zamówień dla sklepów wielkopowierzchniowych oraz bieliźniarskich, obuwniczych, odzieżowych, sklepów BHP, rolniczych, marketów budowlanych, kwiaciarni i sklepów wielobranżowych.

Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, posiadając sprawnie działającą sieć handlowców. Nasi przedstawiciele handlowi, w komfortowy dla Klienta sposób, mogą bezpośrednio przyjechać i przedstawić ofertę. Ułatwia to z pewnością podjęcie decyzji zakupowej. Co jeszcze nas wyróżnia? Możemy pochwalić się konkurencyjnymi cenami, bezpłatnymi materiałami wspomagającymi sprzedaż (stojakami, ekspozytorami, plakatami) oraz atrakcyjnymi rabatami.

13 lat w branży

Dlaczego my?

Darmowa dostawa powyżej minimum logistycznego

Oferujemy dostawę dopasowaną do naszych Klientów.

Uzupełnianie braków w sklepie Klienta przez handlowca

Nasz przedstawiciel podczas wizyty prezentuje towar, a także dba o jego ekspozycję.

Możliwość spotkania z doradcą w wybranej lokalizacji w Polsce

Oferujemy spotkania z doradcą w wybranej przez Klienta lokalizacji oraz stacjonarną prezentację oferty.

Brak pośredników

Jesteśmy bezpośrednim importerem i właścicielem marek, dzięki czemu gwarantujemy konkurencyjne ceny.

O firmie

Velez Group

Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencyjnych hurtowni, giełd oraz dystrybutorów, dzięki czemu dopasujemy ją indywidualnie do potrzeb Klienta.

Do wykonania produktów podchodzimy z dbałością i wyjątkową precyzją. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i posiadają uznane certyfikaty europejskie.

Co możesz zyskać dzięki współpracy z nami? Opiekę przedstawiciela handlowego, który indywidualnie pomoże dobrać Ci modele naszych produktów.

Co nas wyróżnia?

Produkcja oraz import

Jesteśmy producentem, dystrybutorem, importerem oraz właścicielem marek. Zlecamy produkcję nie tylko w Polsce, ale również za granicę.

Na tle konkurencji możemy pochwalić się niezwykle atrakcyjnymi i niskimi cenami. Chcemy mieć pewność, że nasza bogata oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Współpracując z firmą Velez zyskujesz asortyment wprost od producenta, dzięki czemu omijasz pośredników i dodatkowe opłaty.

Kontakt

Jeżeli masz pytanie,
skontaktuj się
z nami

Zadzwoń do nas

+48 792 127 327

Napisz do nas e-mail

office@velezgroup.eu

Adres firmy

Rynek 12, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska

Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie

Chcesz z nami współpracować? Pozostaw nam numer do siebie, a nasz doradca zadzwoni i odpowie na wszystkie Twoje pytania.